Nabór

Grałeś kiedyś w piłkę? Uważasz, że masz predyspozycje lub to "coś" co może wzmocnić naszą drużynę? Zapraszamy na trening naszej drużyny!

Kontakt do trenera Radosława Siekierzyńskiego :

email: zieloni.rakoszyce@onet.pl

Co my możemy zaoferować?

Atmosfera.

W naszej drużynie zawsze była i będzie świetna i rodzinna atmosfera. Nie spotkasz takiej nigdzie indziej, w żadnym innym klubie. Po każdym meczu organizujemy grilla, spotkania, a po zakończonej rundzie / sezonie, większe spotkanie gdzie możemy spokojnie omówić nasze wyniki oraz plany na najbliższy okres.

Treningi

W chwili obecnej trenujemy dwa razy w tygodniu na obiekcie w Rakoszycach. Do wykorzystania mamy pełnowymiarowe boisko z nawierzchnią trawiastą plus  oświetlenie całego boiska, boisko ze sztuczną nawierzchnią typu ORLIK oraz hale sportową przy Zespole Szkół w Rakoszycach.

Treningi wtorek, czwartek 18.00 - do końca września

Treningi wtorek,  czwartek 19.00 - od 4 października

Udział w Rozgrywkach OZPN

Obecnie występujemy w rozgrywkach Wrocławskiej B klasy grupa 4.

Przyjdź, sprawdź się!