Co słychać w klubie?

Trenujemy od 12 stycznia, nie zważając na warunki pogodowe (przyjemnie jest trenować przy temp. - 8 :) )

W tym czasie odbyliśmy 6 jednostek treningowych na których skupiamy się głównie na przygotowaniu kondycyjnym, oraz zagraliśmy w dwóch meczach ligi LZS, w których odnieśliśmy dwa zwycięstwa, zdobywając przy tym 23 bramki i tracąc 3.

W najbliższą niedzielę rozpoczniemy szereg cotygodniowych sparingów, w których trener Jankowski będzie sprawdzał kilka wariantów gry oraz swoich pomysłów.

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych rywali:

- 07.02 - Polonia Środa Śląska - Junior, LDJ miejsce 14/16

Pierwszym rywalem będzie drużyna prowadzona przez jednego z naszych zawodników. Rywale na pewno postawią nam trudne warunki, choćby ze względu na swój młody wiek a co za tym idzie wybieganie i waleczność.

- 13.02 - Tęcza Kwietno - C klasa, Środa Śląska, miejsce 2/8

Tęcza jest ostatnim sparingpartnerem jakiego zaklepaliśmy. Mecz pokaże czy i jaka jest różnica pomiędzy naszą grupą C klasy, a drugą. Niewykluczone, że z tym rywalem spotkamy się za parę tygodni w grupie mistrzowskiej, podczas walki o awans do B klasy.

- 21.02 oraz 13.03 - B klasa, Wrocław IV, miejsce 8/14

Mecz z Pumą będzie poniekąd wyjątkowy dla naszego trenera. Przed przejściem do naszej drużyny reprezentował barwy drużyny z Pietrzykowic. Zagramy z nimi dwumecz.

- 28.02 - Muchobór Wrocław - B klasa, Wrocław IV, miejsce 2/14

Muchobór będzie jednym z naszych najtrudniejszych rywali. Drużyna bardzo doświadczona, grająca od paru lat w B klasie, a w przeszłości i w A klasie, zawsze reprezentuje solidny poziom i wiele doświadczenia.

- 6.03 - Cosmos Juszczyn - B klasa, Wrocław III, miejsce 8/14

Solidna drużyna, z grupy B klasowej, do której najprawdopodobniej trafimy w razie awansu. Porównamy swoje możliwości wobec solidnej drużyny, z środka B klasowej tabeli.

- 20.03 - Czarni II Białków - C klasa, Środa Śląska, miesce 6/8

Teoretycznie najsłabszy rywal podczas okresu przygotowawczego, ale.. nie traktujemy tego w ten sposób. Liczymy na dobry mecz, z którego wyciągniemy wiele wniosków w przeddzień rozpoczęcia rozgrywek C klasowych.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do gry w naszym klubie. Więcej szczegółów w zakładce "NABÓR"