Kolejna porażka seniorów......

Niestety doznajemy kolejne porażki w tym sezonie. Tym razem lekcję futbolu dostajemy od drużyny Ślęza Sobótka. Wszystko rozpoczęło się dla nas dobrze bo w 20 minucie po strzale Szymona Dąbrowskiego prowadziliśmy 1:0. Po 10 minutach po błędzie jednego z naszych obrońców tracimy pierwszą bramkę po pięknym strzale zawodnika z Sobótki. Po kolejnych 5 minutach jest już 1:2, a zdobywcą gola samobójczego jest jeden z naszych obrońców. Do przerwy wynik nie uległ zmianie choć i jedni i drudzy mieli ku temu okazję .Po przerwie mecz był wyrównany mieliśmy kilka akcji, słupek, poprzeczka, akcja sam na sam i nic.... w dalszym ciągu nie potrafimy strzelić bramki!!! w 70 minucie jedna z kontr gości kończy się bramką i praktycznie jest już po meczu. Jak już w ostatnim czasie u nas bywa w okolicy 70 minuty przestajemy grać w piłkę!!!! i większość bramek tracimy w ostatnich 20 minutach. Sobótka zdobyła jeszcze dwa gole w końcówce jedną po rzucie karnym którego nie było, a drugą w dość kuriozalnych okolicznościach gdy na środku boiska leży nasz zawodnik, który skręcił kostkę wszyscy stanęli oprócz napastnika Sobótki. Sędzia nie przerwał meczu, zawodnik piłki nie wybił i przez pół boiska pobiegł i strzelił bramkę.
Po raz kolejny sami możemy być winni porażki i nie ma tłumaczeń. Sytuacja robi się coraz gorsza mamy tylko jeden punkt na swoim koncie i zajmujemy ostatnią pozycję w tabeli. Nikt nie będzie odpuszczał i mam nadzieję że za tydzień powalczymy o 3 punkty!!!!