Ruszamy z młodzieżą!

Stało się.

Z wielką przyjemnością informujemy, że od stycznia nasza drużyna wzbogaci się o pierwszą drużynę młodzieżową!

Jeszcze pół roku temu, gdy drużyna była reaktywowana, nikt nie sądził, że zaczniemy się rozwijać tak szybko. Jeszcze w tym roku dojdzie do przejęcia przez nasz klub drużyn młodzieżowych zespołu "Młode Wilki Kostomłoty". Na wiosnę do gry w lidze zostanie zgłoszona pierwsza drużyna młodzieżowa, a już od rundy jesiennej powiększymy to grono do 3 drużyn.

Przed zarządem oraz trenerami wiele pracy, ale mamy nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i pomocy osób związanych z klubem, stworzymy jeden z najlepszych systemów szkolenia w regionie.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że nasz sztab szkoleniowy powiększył się o trenera Grzegorza Liberka. Witamy na pokładzie!