Autor:

Adrian Lungu

Utworzono:

28.09.2016

Wczoraj nasi kibice mieli wspaniałą niedzielę. Ambrozja zmierzyła się z Solen Zabłoto w 6 rundzie klasy B grupy 4. Zabłoto rozpoczęło ten mecz z wyższym morale po ostatnim wygranym meczu i zdobyciu pierwszych 3 punktów w tym sezonie. Wiedzieliśmy o tym, ale nasze morale też było wysokie po wygraniu ostatnich trzech meczy i nasz zespół czekał przygotowany na walkę z Zabłotem. Nasz zawodnicy wkroczyli na boisko, zmotywowani słowami trenera Tomasz Augusta i od pierwszej sekundy byli gotowi na walkę do samego końca. Początek meczu był dla nas wspaniały, ponieważ zdobyliśmy 2 gole w ciągu trzech minut. Pierwszy gol był dziełem Łukasza Misiuna, po świetnym strzale głową i zaraz następnego gola zdobył Jakub Łabuz, zmieniając wynik na 2:0, po pressingu na obrońcach Zabłotu. Po tych dwóch golach nie zatrzymaliśmy się, fala za falą atakowaliśmy bramkę naszych przeciwników i padały następne gole. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12 :0, po trzech strzałach Adriana Lungu, jednym Krzyśka Misiuny, czterech golach Pawła Rudnickiego i kolejnych dwóch Jakuba Łabuza. W trakcie drugiej połowy atakowaliśmy dalej, ale z dużo mniejszą precyzją i zdobyliśmy jeszcze tylko 3 gole. Jeszcze jeden gol zdobył Adrian Lungu, zanim opuścił boisko i dwa kolejne strzelił Tomasz Rudnicki. Wynik 15-0 jest na razie najlepszym w lidze i chcemy kontynuować grę w tak dobrej formie w następną sobotę, kiedy spotkamy się z naszym kolejnym przeciwnikiem KP Wichrów. Pod tym linkiem http://ksambrozja.pl/game/470896/ambrozja-bogdaszowice-vs-solen-zablotomożecie znaleźć ustawienie naszego zespołu i zmiany w trakcie meczu. (http://ksambrozja.pl) (http://ksambrozja.pl) (http://ksambrozja.pl)