Zapowiedź 6 kolejki C Klasy.

11.10.2015, godz. 15:00 - KS Jarosław : Zieloni Rakoszyce

W najbliższą niedzielę nasza drużyna zawita na boisku aktualnego lidera - KS Jarosław. Mecz, który jest planowany na godzinę 15:00, jest okazją dla nas by udowodnić, że nie bez powodu mówi się u nas o szybkim awansie do B - klasy. W naszych szeregach pełna mobilizacja. Nikt nie wyobraża sobie byśmy wrócili bez punktów z wyjazdu.

Nasz rywal jest drużyną, podobnie jak my, rekatywowaną przed obecnym sezonem. W dotychczasowych pięciu meczach zdobyli komplet punktów i z jedynie dwoma straconymi bramkami są liderem naszej grupy C klasy.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie na mecz!

W innych meczach 6 kolejki, najciekawiej zapowiada się mecz Czarnych Kulin z Iskrą Proszków. Czarni którzy przegrali ostatnie 3 mecze, na pewno będą próbowali urwać punkty regularnie punktującej w tym sezonie drużynie z Proszkowa.