Zapowiedź 7 kolejki C klasy.

18 październik 2015, godz. 15. Zieloni Rakoszyce : Piast Przedmoście

W najbliższą niedzielę będziemy gościć na naszej murawie drużynę z Przedmościa, która w dotychczasowych 6 meczach zdobyła jedynie 3 punkty. Oczywiście nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek lekceważeniu przeciwnika.

Dla nas jest to pierwsza okazja po niedzielnym meczu, by udowodnić, że porażka była jedynie wypadkiem w drodze do awansu do B klasy. Nikt nie myśli o innym wyniku niedzielnego pojedynku, niż ten który pozwoli nam dopisać 3 punkty do naszego dorobku.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do dopingowania naszego zespołu.

W innych ciekawych meczach naszej grupy, będące ostatnio na fali KS Rusko podejmuje naszego pogromcę z ostatniej niedzieli FC Jarosław, a FC Budziszów spotka się z słabo grającą ostatnio drużyną Czarnych Kulin. Pomijamy mecz Iskry Proszków z LZS Zabłoto, gdyż wg. naszych przypuszczeń mecz ten skończy się wynikiem jednostronnym, albo w ogóle się nie odbędzie.